Aktualności

Piąta edycja Konińskiego Budżetu Obywatelskiego

Przed nami piąta edycja Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Konina, zgodnie z Regulaminem KBO, mogą składać swoje projekty od 1 do 31 marca 2018 roku do godziny 15:30.

 

Konsultacje w trakcie

W ramach trwających konsultacji, dotyczących zmiany Uchwały Rady Miasta w sprawie realizacji Konińskiego Budżetu Obywatelskiego w Centrum Organizacji Pozarządowych odbyły się dwa spotkania otwarte 17.10 i  07.11. W pierwszym spotkaniu uczestniczyło dwóch przedstawicieli organizacji pozarządowych i pięciu przedstawicieli Urzędu Miejskiego w Koninie. W drugim spotkaniu wzięło udział czterech przedstawicieli Urzędu Miejskiego w Koninie. Do tej pory nie wpłynął żaden formularz z uwagami. Przypominamy, że formularze uwag przesyłać można drogą elektroniczną na adres mailowy: maria.cybulska@konin.um.gov.pl oraz pocztą tradycyjną (Urząd Miejski w Koninie, pl. Wolności 1 62-500 Konin, z dopiskiem "COP- konsultacje KBO")."

Konsultacje dotyczące Konińskiego Budżetu Obywatelskiego

Prezydent Miasta Konina przedstawia do konsultacji poprzez opublikowanie na stronie internetowej Miasta Konina oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Koninie projekt uchwały Rady Miasta Konina w sprawie realizacji „Konińskiego Budżetu Obywatelskiego” na 2019 rok wraz z załącznikami. 

Oficjalne wyniki do KBO 2018

Oficjalne wyniki do KBO 2018 - http://bit.ly/2fnFeMu

Mieszkańcy zagłosowali do KBO

Filmowa relacja z głosowania do KBO 2018 - https://youtu.be/sXLd68RuMGY

Czekamy na oficjalne wyniki

Konferencja prasowa dotycząca wyników głosowania do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego odbyła się w Urzędzie Miasta. 

Nieoficjalne wyniki głosowania - KBO 2018

Przez 10 dni oddano 12.757 głosów, z tego internetowo 11.516, a 1.241 w lokalach. To prawie dwa razy więcej niż w ubiegłym roku 

Głosujemy !

Do 10 września głosujemy elektronicznie, a 10 września w 4 lokalach wyborczych. Więcej https://youtu.be/nIjlHIS6nRo

Głosujemy od jutra !

Już od jutra możemy głosować elektroniczne. Link do głosowania podany jest na stronie. Zachęcamy do głosowania. 

Rejestracja do 26 sierpnia

Przypominamy, że w głosowaniu przez Internet mogą wziąć udział zameldowani w Koninie oraz osoby, które zgłoszą chęć głosowania do 26 sierpnia 2017 r. przez formularz.